7704 WINTER WOOD
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 7704 |
| Color | BLACK, GREY AND BROWN |
| Bundle | 5 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2645kg |
| Block | 7704 |
| Color | BLACK, GREY AND BROWN |
| Bundle | 6 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3700kg |
| Block | 7704 |
| Color | BLACK, GREY AND BROWN |
| Bundle | 7 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3700kg |
| Block | 7704 |
| Color | BLACK, GREY AND BROWN |
| Bundle | 8 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3700kg |